Мандри
Хлопці планують йти 20-25 км на добу

Українські мандрівники-автостопери Іван Онисько та Юрій Регліс відправились босоніж у подорож Вишиваним шляхом. Його довжина – 2080 км, шлях веде повз найбільш мальовничі місцини і найкрасивіші міста України, повідомляє Укрінформ.

Розпочали хлопці свою мандрівку з Ужгорода, а завершиться вона у Харкова.

Мандрівники назвали свій проект Prostoboso, відмовившись у подорожі від грошей, речей і навіть взуття. Про свій шлях вони звітуватимуть на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Одягнулись хлопці відповідно – у вишиванки, лляні штани та солом’яні капелюхи. На плечі закинули невеличкі торбинки, в які поклали найнеобхідніше: паспорти, телефони, портативну камеру з запасними батареями і флешками, зубну пасту та щітки, трохи їжі (огірки, морква та пляшка меду) та блокнот з побажаннями від українців.

Processed with VSCO with hb2 presetХлопці планують йти 20-25 км на добу і закінчити свій маршрут у жовтні.

Щоправда, на цьому вони не хочуть зупинятися, а одразу відправляться у наступну подорож: так званим Сонячним шляхом. Ним за часів Київської Русі возили з Криму до столиці сіль. Іван Онисько мріє зробити це на возі, запряженому волами.

Нагадаємо, що Вишиваний шлях – унікальний туристичний веломаршрут завдовжки понад 2 000 км, що проходить повз 310 населених пунктів та понад 500 туристичних атракцій.

Вишиваний шлях
Вишиваний шлях

Він мережить Україну, наче візерунок вишиванки. Маршрут можна  буде проїхати на велосипеді, пройти пішки, а певні частини можна подолати навіть верхи на коні.

До роботи над проектом долучилися фахівці з пішохідного туризму, волонтери-мандрівники, Асоціація велосипедистів Києва, провідні екскурсоводи, тревел-блогери й активісти.

Читайте: Приємне з корисним: українці зможуть поєднати подорожі та квести

БЕЗ КОМЕНТАРІВ