Азаров готовий взяти на себе відповідальність за долю України
Екс-прем`єр опікується долею України

У Москві оголошений у розшук українськими правоохоронцями екс-прем`єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення «комітету порятунку України». Як передає УНІАН, у презентації в готелі «Україна» також взяли участь розшукувані в Україні колишні народні депутати Володимир Олійник та Ігор Марков. Азаров повідомив, що він очолив цей комітет.

На прес-конференції організатори поширили «відозву» до українського народу, в якій викладається план дій з врегулювання ситуації в Україні і «оголошується про готовність комітету взяти на себе відповідальність за долю України». Зокрема, в документі ігнорується факт російського вторгнення на Донбас і в Крим, і стверджується, що «країна втягнута в громадянську війну».

«Для злочинців, які влаштували збройний держпереворот, використовуючи справедливий народний гнів, людське життя не має жодної цінності», – зазначили автори документу. При цьому в комітеті використовують класичні російські пропагандистські штампи: «Україну перетворили на нацистську державу. Бандерівців зробили героями. Над країною нависла задушлива атмосфера страху».

Цей комітет має намір вимагати дострокових президентських, парламентських і місцевих виборів. «Ми ухвалили рішення висунути на пост президента України Володимира Олійника», – наголошується в документі. Серед першочергових рішень пропонується припинити боротися з російською агресією. «Скасуємо всі закони, постанови та рішення судів, пов`язані з мобілізацією і війною. Скасуємо військовий збір з громадян України», – йдеться в документі.

При цьому наголошується на «бажанні відновити дружні, ділові та партнерські відносини з РФ». Також автори «відозви» висловлюються за федералізацію і надання російській мові статусу державної.

Як повидомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура і Служба безпеки України повинні кваліфікувати дії «альтернативного уряду України у вигнанні». Тим часом Печерський райсуд Києва заарештував два будинки Олексія Азарова у м. Ольбія в Італії та банківський рахунок компанії «Agosto 2012 s.r.l.».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ