Олексій Азаров
Печерський суд заарештував нерухомість Азарова-молодшого на Сардинії

Печерський райсуд Києва заарештував два будинки Олексія Азарова у м. Ольбія в Італії та банківський рахунок компанії «Agosto 2012 s.r.l.». Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на ухвалу суду від 28 липня.

Проти сина колишнього прем’єра-втікача Миколи Азарова проводять досудове розслідування за підозрою у незаконному збагаченні. Встановлено, що у 2012-2014 рр. Олексій Азаров, тоді народний депутат, отримав із невстановлених слідством джерел 7,70 млн євро, 600 тис. швейцарських франків і 0,50 млн доларів. Надалі ці кошти було розміщено у банках Швейцарії, Італії та князівства Ліхтенштейн. При цьому Олексій Азаров з метою приховання свої дійсних доходів у 2012-2014 рр. задекларував значно менші доходи в сумі 19,65 млн грн.

Суд розпорядився заарештувати два будинки, розташовані на території Італії у м. Ольбія (Сардинія), район затоки Марінелла. Цю нерухомість придбала компанія «Agosto 2012 s.r.l.», пов’язана з Азаровим. Один будинок придбано 17 грудня 2012 року, а другий – 7 вересня 2013 року. Зазначається також, що італійська поліція ще восени минулого року арештувала ці активи Азарова.

Нагадаємо, що власність Олексій Азаров перебуває під санкціями ЄС з березня 2014 року – його звинувачують у розкраданні державних коштів та виведенні їх за кордон.

Читайте: Азаров ображений через обвинувачення: «За що? Всі роки я чесно служив Україні»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ