HANATAG, ARMENIA - MAY 19: Armenian soldiers fire on Azeri positions near the village of Hanatag in Nagorno- Karabakh 19 May, 1992. After a series of successful attacks, Armenian forces captured Azeri towns and villages in Nagorno- Karabakh and the town of Lachin in Azerbaijan. (Photo credit should read OLEG NIKISHIN/AFP/Getty Images)
Внаслідок запеклих сутичок у Нагірному Карабасі минулими вихідними щонайменше 33 людини загинули і понад 200 – отримали поранення.

Війна у Нагірному Карабасі може перерости в серйозний конфлікт з активними бойовими діями, ймовірність чого підігрівається заявами обох ворогуючих таборів.

Зокрема, міністр оборони Азербайджану дав розпорядження підготуватися ракетно-артилерійським силам до здійснення руйнівних ударів по місту Степанакерт та іншим містам невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки». Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на заяву Міноборони Азербайджану.

У заяві йдеться, що доручення дали на випадок, якщо вірменські військові не припинять обстріл населених пунктів Азербайджану.

«Попри неодноразові попередження з боку Міноборони Азербайджану, своїми нелюдськими кроками Вірменія змушує Азербайджан вжити адекватних заходів», – йдеться у повідомленні.

Раніше президент Вірменії Серж Сарґсян заявив, що якщо почнеться велика війна в Карабасі, Єреван визнає незалежність «НКР».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з даними Управління ООН з координації гуманітарних питань, внаслідок запеклих сутичок у Нагірному Карабасі минулими вихідними щонайменше 33 людини загинули і понад 200 – отримали поранення.

Нагадаємо, ситуація у Нагірному Карабасі різко загострилася у ніч проти суботи, 2 квітня. І вірменська, і азербайджанська сторона звинуватили одна одну у наступі із застосуванням важкого озброєння. Президент Вірменії Серж Сарґсян повідомив про загибель 18 етнічних вірменських солдатів внаслідок обстрілів. Влада Азербайджану заявила про 12 загиблих солдатів та одного цивільного.

На боці Вірменії в конфлікті беруть участь російські військові за аналогією з Донбасом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ