759818d03fc4b150ffe27122dce812c8

На тлі скандалу, що розгорівся днями між головним «радикалом» країни Олегом Ляшком та лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, 18 листопада уздовж Окружної дороги під Києвом з’явився величезний рекламний плакат із досить оригінальним текстом, пише Страна.UА.

На біґборді зображений екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров, який нібито стверджує, що «Олег Ляшко – справжній підарок для України та українців».

15_mainЯк повідомляв Інформаційний Акцент, 17 листопада Олег Ляшко висунув вимогу до президента Порошенка позбавити громадянства Юлію Тимошенко. Також він назвав лідерку «Батьківщини» «лисицею драною» та «московською зозулею».

Раніше в Радикальній партії звинуватили Тимошенко у провокації, коли лідерка «Батьківщини» в Раді надала слово для виступу Юрію Шухевичу. За даними «радикалів, Шухевичу нібито «підсунули» документ про імпічмент президента. Після цього запланованого виступу на Шухевича нібито мали скоїти напад, можливо, і вбивство, впевнені в РПЛ. Сама Тимошенко заявляє, що не знала, що саме хотів говорити з трибуни Шухевич перед тим, як до нього підбіг Ляшко.

У свою чергу, позафракційний народний депутат Олег Мусій заявив, що влада використовує Олега Ляшка проти фракції «Батьківщини» в якості «політичної повії».

«Ляшко, на превеликий жаль, зараз грає роль «Комуністичної партії» минулих парламентів, як політична повія продається за 30 срібняків. Дуже на це схоже. Тому мені соромно, що люди знищують один одного і грають на руку тій владі, яка реально є великою проблемою в державі. Осуджую такі виступи з боку пана Ляшка», – прокоментував ситуацію Мусій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ