«Азов», сполоскипна хода,
У Бердянській міськраді ще не ухвалили остаточне рішення про проведення ходи полку «Азов»

Бійці «Азову» хочуть відсвяткувати два роки з моменту створення полку. Зокрема, вони запланували увечері 5 травня провести в Бердянську Запорізької області ходу зі смолоскипами, передає ЛІГАБізнесІнформ.

В анонсі, опублікованому в Twitter «Азову», йдеться про парад військової техніки та святковий концерт. Містом мають пройти кілька колон бійців полку.

Однак керівництво Запорізької області висловилося проти проведення заходу в Бердянську. На нараді вранці 4 травня голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль заявив, що ходу «Азову» можуть використати російські ЗМІ.

Запорізький голова також заявив, що знесення пам’ятника Леніну в Запоріжжі було замовлено з РФ як спробу розхитати суспільство.

«Ми бачимо, що суспільство намагаються розхитати, Служба безпеки України має докази того, що це все фінансується з Російської Федерації, всі процеси, починаючи від знесення пам’ятника Леніну і решти. Тому ми не повинні припуститися помилки», – сказав Бриль.

У прес-службі Бердянської міськради повідомили, що остаточне рішення про проведення ходи влада міста наразі не ухвалила.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ