Бідний і багатий
У дослідженні взяли участь 1,5 млрд. людей

Найбагатші люди живуть майже на 15 років довше найбідніших. Такого висновку дійшла міжнародна група вчених у ході масштабного дослідження. У ньому взяли участь 1,5 млрд. громадян США від 40 до 76 років (з 2001 по 2014 рік). Про це повідомляє Укрінформ.

Автори з’ясовували, як пов’язана тривалість життя з рівнем доходів, які тенденції спостерігаються в групах з різним рівнем прибутку, як змінюється очікувана тривалість життя в залежності від місця проживання та які інші чинники пов’язані з відмінностями в тривалості життя.

Проаналізувавши податкові декларації, надані федеральним урядом, і поєднавши їх з даними про рівень смертності, фахівці виявили, що між тривалістю життя заможних і бідних людей є істотний розрив.

З’ясували, що 1% найбагатших чоловіків США живе на 14,6 років довше одного відсотка найбідніших, а от для жінок цей показник сягає 10,6 років.

Окрім того, вчені дослідили, що розрив у тривалості життя стрімко збільшується. Протягом останніх 14 років очікувана тривалість життя зросла на 2,34 року для чоловіків і 2,91 року для жінок, що представляють 5% найбагатших людей США, і лише на 0,32 і 0,4 для найбідніших 5% населення.

Читайте: Врятуються лише мільярдери: компанія Vivos збудувала бункер для багатіїв

БЕЗ КОМЕНТАРІВ