Балога
Балогу не задовольняла інформація, що подавалася на телеканалі

Народний депутат Віктор Балога зчинив скандал у приміщенні телекомпанії «М-студія» на Закарпатті, а також побив її гендиректора Володимира Шубця. Про це повідомив голова Закарпатської області Геннадій Москаль на своєму сайті.

Свідками інциденту нібито стали співробітники телеканалу.

«Розлючений тим, що телерадіокомпанія дає в ефір не тільки його персонально разом з сином-мером, Балога в присутності журналістів (зокрема жінок) накинувся з матами на гендиректора, погрожував задавити його як жабу, вирвати поганий язик, печінку і згодувати свиням», – заявив Москаль. При цьому Балога нібито вигукував: «Будеш показувати мене і Андрія (сина, – ред.), або заб’ю тебе, як останнього пса!».

Журналісти написали заяву в поліцію і детально розповіли про інцидент. Деякі зі співробітників компанії навідріз відмовляються виходити на роботу і просять надати їм охорону.

«Гендиректор Шубець, який вірою і правдою служить клану Балог багато років, письмово описав поліції обставини нападу, однак зі страху відмовився пройти огляд у експерта щодо завданих йому побоїв (у нього на обличчі і шиї залишилися сліди від нардепівських пальців)», – зазначив Москаль.

Як відомо, Москаль постійно конфліктує з так званим кланом Балог.

У прес-службі Національної поліції в Закарпатській області підтвердили ця інформацію. Згідно із повідомленням, народний депутат прийшов на мукачівську ТРК і погрожував фізичною розправою працівникам телебачення. Нардепа, ім’я якого не називають, не задовольняла інформація, яку подавали на цьому телеканалі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ