«ІД» виклала фото саморобного вибухового пристрою з A321
«ІД» виклала фото саморобного вибухового пристрою з A321

Англомовний часопис «Dabiq», який є своєрідним друкованим органом терористичної організації «Ісламська держава» («ІД»), опублікував фото саморобного вибухового пристрою, який нібито призвів до катастрофи пасажирського авіалайнера Аеробус 321 російської компанії над Синайським півостровом в Єгипті, передає Reuters.

На фото видно металеву банку з-під безалкогольного напою «Schweppes». Поряд із банкою можна побачити дріт, який підходить до металевої основи, а також, за твердженням бойовиків, детонатор.

У цьому ж випуску «Dabiq» йдеться про вбивство китайського й норвезького заручників. Зазначається, що два місяці тому «ІДІЛ» вимагав викуп за їхнє звільнення. Ідеться про 48-річного громадянина Норвегії та 50-річного громадянина Китаю.

Нагадаємо, що перед цим «ІД» двічі брала на себе відповідальність за загибель А-321. Наступним гучним терактом «ІД» була серія збройних нападів на цивільних осіб в Парижі (біля 150 вбитих, майже 200 травмованих), що мала місце ввечері 13 листопада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, експерти ФСБ відтворили картину вибуху на борту російського авіалайнера А321. На їх думку, бомба була закладена в хвостовій частині салону, на облавок її проніс хтось із службовців аеропорту Шарм-ель-Шейха, звідки вилетів рейс.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ