Греція
У Греції після тритижневих канікул запрацювали банки

У Греції після тритижневих канікул запрацювали банки. Тепер у країні запроваджено новий ліміт: раз на тиждень можна знімати не більше 420 євро. Про це повідомляє ВВС-Україна.

«Банківські канікули» уряд Греції запровадив 28 червня, після того, як переговори Афін із міжнародними кредиторами зайшли у глухий кут, а Європейський центробанк вирішив не збільшувати екстрену фінансову допомогу Банку Греції. З огляду на це, влада Греції ввела ліміт на зняття готівки з банкоматів у 60 євро на день та обмежила переведення коштів з-за кордону.

Із 20 липня деякі обмеження все ж таки діятимуть: раз на тиждень громадяни матимуть змогу знімати з банкоматів 420 євро. Окрім цього, в країні не відкриватимуть нові банківські рахунки, не дозволяється перевести у готівку чеки та вивести капітали за кордон.

Після того як грецький парламент затвердив програму реформ, погоджену із кредиторами, Греція отримала доступ до екстрених кредитів і може виплатити у понеділок черговий транш за боргами Європейському центральному банку, уникнувши таким чином загрози дефолту.

Читайте: Врятувати Європу: Олланд хоче перетворити ЄС у наддержаву

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ