Барна
Жінки-парламентарі з фракції «Самопоміч» вимагають позбавити Олега Барну права відвідувати п’ять пленарних засідань через сексистські висловлювання

Нардеп від БПП Олег Барна спростовує звинувачення в сексизмі та стверджує, що жінки-депутати неправильно його зрозуміли. Про це він повідомив  «Гордону».

«Що жінки-депутати думали, я хотів їм у готелі зробити — не знаю. Досить дивно, як депутати такого рівня можуть говорити таку неправду. Ось яке обличчя у політичного бомонду «Самопомочі»! Чого тоді вимагати від простих людей? Зараз це не просто жінка, а політик. І оббрехати, щоби завоювати дешевий політичний рейтинг, – неправильно. І взагалі, є хороша галицька приказка – не треба шукати на лайні сметану», – обурився Барна.

«Цей випадок стався ще в лютому, коли на одному з прямих ефірів нардеп Сотник сказала, що вони були готові поставити підписи за відставку Яценюка, але не змогли зв’язатися зі мною, бо я втратив ці списки. Я тоді в прямому ефірі показав ці списки і відповів: у вас є мої телефони, чому ви не передзвонили? Зрештою, я живу не в котеджі за містом, а в державному готелі «Україна». Я в готелі ночую завжди, потрібно було зайти до мене, і я би передав списки на підпис… Приємно – ось познайомилися би або чаю попили, а корисно – я їм списки би віддав, якщо не змогли знайти мене в парламенті. А що вони там собі придумали, це їхня проблема», – виправдовується нардеп.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, троє жінок-парламентаріїв з фракції «Самопоміч» вимагають позбавити Олега Барну права відвідувати п’ять пленарних засідань через сексистські висловлювання.

За словами нардепа від «Самопомочі» Вікторії Войціцької, Барна в ефірі програми «Ток-шоу Че» на телеканалі «24» дозволив собі образливе і сексистське висловлювання на її адресу, а також колег по фракції Олени Сотник та Ірини Подоляк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ