Барна
Барна відлупцював Яценюка трояндами на засіданні ВРУ 11 грудня

Усе – заради бюджету й Податкового кодексу. Фракція «БПП» вибачилась перед колегами з «Народного фронту» та виключила зі свого складу Олега Барну, який на засіданні ВРУ відлупцював прем’єра Яценюка червоними трояндами. Про те, що «порошенківці» прийшли на засідання «НФ» з вибаченнями, написав у своєму Твіттері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У свою чергу, Барна заявив, що депутатам відома його позиція: «Я – проти Яценюка Прем’єр-міністра. Я був послідовний у своїй позиції. Якщо потрібно – я напишу заяву», – сказав він. Депутат від фракції «БПП» Валерій Пацкан пояснив, що це було непросте рішення: «Луценко сказав, що заради того, щоби зараз був проголосований бюджет і Податковий кодекс, і не було розпаду коаліції, ми маємо ухвалити непопулярне рішення», – сказав нардеп. «Барна у виступі сказав, що він готовий на це заради того, щоб уникнути дестабілізації в державі», – наголосив Пацкан.

Тим часом Регламентний комітет рекомендував Раді позбавити Барну можливості відвідувати пленарні засідання впродовж 5 засідань.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 грудня Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звітував перед парламентарями про рік роботи Кабміну. Натхненна промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх народних обранців. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак, наголосив: «… Бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ