Барселона
Для створення одного комплекту форми знадобилось приблизно 16 пляшок

Іспанський футбольний клуб «Барселона» презентував нову унікальну форму. Форма на сезон 2016/17 у традиційних синьо-гранатових кольорах повторює стиль футболок «Барселони» 1992 року, передає zaxid.net.

Саме тоді коли каталонський клуб вперше виграв Лігу чемпіонів. «Родзинкою» цієї форми є те, що вона виготовлена з перероблених пластикових пляшок.

su16_ck_comms_h_front_match_fcb_r_rectangle_1600_rectangle_1600.v1464533580Для створення одного комплекту форми знадобилось приблизно 16 пляшок. По боках на футболці дизайнери зробили червоні смуги, які розтягуються під час руху і забезпечують вентиляцію.

Нагадаємо, до чемпіонату світу з футболу 2010 року компанія Nike випустила футбольну форму, зроблену з переробленого поліестеру. Її виготовили для всіх дев’яти команд, спонсором яких була Nike, включаючи збірні Англії, Бразилії, Голландії та Португалії.

На виробництво однієї футболки пішло до восьми стандартних пластикових пляшок. Переробкою пляшок в матеріал для форми займалися виробники з Японії і Тайваню. Пляшки спочатку очистили, потім подрібнили в пластівці, які переплавили і перетворили в нитку, яка застосовується для створення форми.

Таким чином, Nike переробила приблизно 13 млн. пластикових пляшок. Такою кількістю тари можна покрити 29 футбольних полів.

Читайте: Forbes: «Манчестер Юнайтед» – найприбутковіший клуб на Землі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ