Тимошенко
«Батьківщина» просить Порошенка і Гройсмана скликати Раду для голосування за відставку Кабміну

Фракція «Батьківщина» звертається до президента Петра Порошенка і голови Верховної Ради Володимира Гройсмана із закликом негайно скликати позачергове засідання парламенту для голосування за відставку уряду. Про це 19 лютого заявила під час прес-конференції лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, передає УНІАН.

«Ми зараз відверто і публічно звертаємося до президента України і звертаємося до голови Верховної Ради з однією єдиною вимогою – згідно статті 83 Конституції, де сказано, що позачергова сесія ВРУ із зазначеним порядком денним скликається одноосібно головою ВР або на вимогу президента України. Крім того, є ще можливість зібрати третину підписів народних депутатів, але це те ж саме фракції президента і прем’єр-міністра», – сказала Тимошенко.

За її словами, засідання має бути з одним пунктом порядку денного – це відставка уряду Арсенія Яценюка.

Крім того, Тимошенко зазначила, що необхідно переглянути стратегію соціально-економічного розвитку, положень коаліційної угоди і затвердити покрокове виведення України з кризи.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.

У свою чергу, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ