Тимошенко,Яценюк
70 нардепів поставили підписи під проектом постанови про відставку уряду

Фракція «Батьківщина» у повному складі підписалася під проектом постанови парламенту щодо відставки Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Про це журналістам у кулуарах ВР заявила 9 грудня лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, повідомляє Укрінформ.

Загалом під документом поставили підписи 70 народних депутатів. Тимошенко стверджує, що ініціаторами збору підписів за відставку уряду виступили представники фракції «БПП». Разом з тим лідер «Батьківщини» додала, що не підтримає проект Податкового кодексу, який наразі пропонує Кабінет Міністрів.

Тим часом у фракціях «БПП» та «Самопоміч» кажуть про те, що відставка уряду неможлива до ухвалення Податкового кодексу і бюджету. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк. «Ми поставили завдання перед Кабінетом міністрів, який знає реальну ситуацію, і знає яким повинен бути бюджет наступного року. Після цього ми разом будемо ухвалювати рішення – чи відправляти його у відставку, чи ні», – пояснив Березюк. У свою чергу голова фракції «БПП» Юрій Луценко також заявив, що спочатку слід розглянути Податковий кодекс та бюджет, а потім звіт уряду.

Як відомо, 11 у Верховній Раді з фінальним звітом щодо роботи Кабміну виступить Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Читайте: В «БПП» міркують, де б знайти прем’єра, який здатен реалізувати завдання уряду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ