Юлія ТимошенкоЛідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє про перехід її політичної сили до парламентської опозиції. Про це вона сказала у Львові після проведення партійної конференції, повідомили у прес-службі партії.

«Сьогодні я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми ухвалили рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію», – зазначила Тимошенко.

Лідер фракції «Батьківщина» також повідомила, що її політична команда в парламенті й надалі підтримуватиме потрібні для держави законодавчі ініціативи.

«Якщо в парламенті народжуватимуться законопроекти, які реально потрібні країні, які можуть допомогти людям в цей складний час, наша команда в парламенті голосуватиме за те, що ми вважаємо правильним і потрібним», – додала вона.

Тимошенко вважає, що перехід до опозиції є єдиним правильним рішенням за нинішніх соціальних та економічних умов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Тимошенко заявляла, що фракція «Батьківщина» залишиться у переговорному процесі про створення нової коаліції лише за умови першочергового голосування за законопроекти, які чітко врегульовують ситуацію в країні.

Читайте: БПП переманює нардепів, щоби створити коаліцію без Тимошенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ