«Батьківщина» та «Самопоміч» відмовляються працювати з Яценюком
«Батьківщина» та «Самопоміч» відмовляються працювати з Яценюком

Фракції «Батьківщини» та «Самопомочі» оголосили бойкот Арсенію Яценюку та його політсилі. Про це заявив заступник голови «Батьківщини» Сергій Соболєв, пише Українська правда.

«Кожна фракція висловилася, чи готова вона працювати з цим урядом. Ні фракція «Батьківщина», ні фракція «Самопоміч» із цим прем’єром працювати не буде», – зазначив він.

Соболєв також наголосив, що якщо Яценюк залишиться прем’єром, «Батьківщина» не пропонуватиме свої кандидатури у Кабмін.

«Ми заявили, що в разі, якщо залишається цей прем’єр і ця економічна політика, ми в цей уряд не підемо», – підкреслив Соболєв.

«Обговорювалося також питання, чи готовий “Народний фронт”, якщо піде Арсеній Яценюк, продовжувати працювати в коаліції. Відповідь вперше не була така категорична, вони сказали, що будуть думати, виходячи з ситуації», – наголосив депутат.

За словами Соболєва, Яценюка ще раз запросили на засідання ради коаліції в понеділок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Петро Порошенко під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» заявив, що уряд має бути негайно перезавантажений, але міністри-реформатори повинні залишитись.

У свою чергу, на позачерговому засіданні уряду 4 лютого 2016 року міністри, які раніше подали заяви про відставку, повідомили про готовність відкликати свої заяви. Так, звільнятися передумали Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

При цьому міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, який подав у відставку 3 лютого, вирішив не відкликати свою заяву.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ