місцеві вибори
«Батьківщина» та «Свобода» домовилися про підтримку під час другого туру виборів мерів

Партії «Батьківщина» та «Свобода» ухвалили рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів та про консолідацію дій у місцевих радах нового скликання. Про це 9 листопада повідомили у прес-службі «Батьківщини».

«Ми об’єднуємо свої зусилля в місцевих радах навколо спільних принципів, основними з яких є – соборність і неподільність України, впровадження реальних реформ, боротьба з корупцією, продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, захист добровольчого й волонтерського руху, зниження тарифів ЖКГ та підвищення соціальних стандартів», – йдеться у спільній заяві партій.

Також «Батьківщина» і «Свобода» закликали інші політичні сили підтримати кандидатів на посади міських голів від демократичного табору та взяти участь у спільній роботі в місцевих радах заради досягнення ідеалів Майдану та розбудови європейської України. «У непростий час зовнішньої агресії цього вимагає від нас український народ, який на виборах 25 жовтня надав перевагу політичним силам демократичного спрямування. Ми несемо спільну відповідальність за економічний та соціальний стан в Україні», – наголосили в партіях.

Нагадаємо, другий тур виборів мера відбудеться 15 листопада в 29 містах.

За даними інформаційно-аналітичного центру RATING Pro, на місцевих виборах у жовтні свої результати покращили лише ті партії, які різко критикували дії влади, як то УКРОП, «Опозиційний блок» і «Батьківщина». У цілому, по країні зведені показники партій виглядають так: Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 19,4%; «Батьківщина» – 12%; Опозиційний блок – 11,5%; УКРОП – 7,3%; «Свобода» – 6,7%; Радикальна партія Олега Ляшка – 6,7%; «Самопоміч» – 6,3%; «Відродження» – 5,4%; «Наш край» – 4,8%; Аграрна партія – 3,2%.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ