Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» у ВРУ готує до наступної сесії парламенту законопроект про перехід до професійної (контрактної) армії. Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко. За її словами, уже понад рік на фронті гинуть молоді хлопці та дівчата, але армія може мати набагато менші втрати, якщо в ній служитимуть фахівці. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Це біль всієї України і кожної матері, яка зараз найбільше боїться, що її дитину відразу після призову кинуть на передову як гарматне м’ясо. Захищати Батьківщину – це святий обов’язок кожного українця, але армія діятиме набагато професійніше і з набагато меншими втратами, якщо в ній служитимуть фахівці», – переконана очільниця «Батьківщини».

Юлія Тимошенко нагадала, що за офіційною інформацією лише за перше півріччя цього року доходи бюджету від військового збору становили понад 4 мільярди гривень: «Ці гроші разом із цільовою фінансовою допомогою з боку країн світу є хорошим стартом для переходу на професійну армію. До війська мають іти не пацани, яких міліція виловлює в рамках чергової хвилі мобілізації, а ті люди, які хочуть і вміють воювати. Варто лише забезпечити їм професійну підготовку та гідну плату».

Тимошенко також наголосила на необхідності «припинити цей ганебний потік новин про те, як на війні наживаються старі та нові можновладці, поки матері ховають своїх дітей». Лідер партії повідомила, що депутати фракції «Батьківщина» разом із фахівцями зараз відпрацьовують усі деталі законопроекту з тим, щоб з початком наступної парламентської сесії у вересні він міг бути внесений до порядку денного.

Читайте: Контрактна армія коштуватиме Україні понад 100 млрд. грн. на рік

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ