Тимошенко
Слова Гройсмана щодо цін на газ для України за контрактом з «Газпромом» не відповідають дійсності, кажуть у «Батьківщині»

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман збрехав щодо цін на газ для України за контрактом з російським монополістом «Газпром». Про це заявляють у ВО «Батьківщина», передає прес-служба партії.

«Згідно з угодою НАК «Нафтогаз» із «Газпромом», укладеною 2009 року, ціна на газ розраховується за формулою, типовою для всіх європейських споживачів. Ця формула враховує актуальну світову ціну на нафту і нафтопродукти і часовий лаг. За нею зараз російський газ коштував би для України приблизно 190 доларів за тис. куб. м (на межі)», – зазначено в заяві.

«Таким чином, Гройсман банально збрехав або продемонстрував свою повну некомпетентність, коли сьогодні на засіданні уряду заявив, що за контрактом із «Газпромом» газ коштував би 300 доларів», – обурюється політсила Тимошенко.

У «Батьківщині» також прокоментували рішення Кабінету міністрів підвищити ціни на газ для населення, скасувати так звані «соціальні норми споживання».

«Рішення уряду призведе до підвищення вартості централізованого опалювання і гарячої води вдвічі. Це виглядає особливо цинічним на тлі того, що днями ціна на газ для промисловості була знижена на 12%. Тобто тепер олігархи платитимуть за газ менше, ніж пересічні українці», – заявили в «Батьківщині».

Як відомо, 27 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо єдиної ціни на блакитне паливо. Як повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, йдеться про встановлення ціни в 6879 грн за тис. кубометрів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ