Сергій Власенко задекларував подарунки на 1,5 млн. гривень
Сергій Власенко задекларував подарунки на 1,5 млн гривень

Торік троє українських парламентарів – Шуфрич, Власенко та Мартиняк – отримали подарунки та призи вартістю понад 1 мільйон гривень, пише Українська правда.

Найдорожчі подарунки отримав Нестор Шуфрич з Опозиційного блоку – на суму в 10 млн 900 тисяч гривень.

Сергій Власенко із фракції «Батьківщина», який записав 1,5 млн гривень в графі декларації «подарунки, призи, виграші», такий подарунок вважає нормальним і отримав його, каже, від батьків пенсіонерів.

Ще одна депутат – Олена Сотник від «Самопомочі» – задекларувала по 998 тисяч гривень у себе і у чоловіка в розділі «подарунки» декларацій. Мовляв, це одна і та сама квартира, яку спочатку отримав в подарунок її чоловік, а згодом він передарував це житло уже народній депутатці.

Як відомо, закон встановлює чітке обмеження – від однієї людини впродовж року депутату можна отримувати подарунки вартістю не більше двох прожиткових мінімумів. Лише найближчі родичі можуть дарувати депутатам більше. Саме найближчим родичам і приписують депутати такі подарунки.

Нагадаємо, цьогоріч у якості подарунків позафракційний депутат Борислав Береза отримав понад 3 мільйона гривень. Про це йдеться у його декларації, оприлюдненій на сайті парламенту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ