Терористи зайняли буферну зону
Російсько-терористичні збройні формування зайняли території буферної («сірої») зони на лінії Водяне – Комінтернове

Бойовики захопили території буферної зони на лінії Водяне – Комінтернове Донецької області. Про це повідомляє прес-служба батальйону «Донбас».

«Російсько-терористичні збройні формування зайняли території так званої буферної («сірої») зони на лінії Водяне – Комінтернове. Туди підведена їхня артилерія й бронетехніка», – йдеться в повідомленні. Крім того, зафіксовано підвезення боєкомплектів і паливно-мастильних матеріалів у Безіменне і Новоазовськ. Розвідгрупа батальйону також виявила на тимчасово залишених позиціях бойовиків у Широкиному склади з озброєнням та боєприпасами.

Нагадаємо, 28 липня батальйон «Донбас» залишив Широкине для проведення планової ротації. На зміну бійцям батальйону прийшли підрозділи морської піхоти. 2 серпня бійці «Донбасу» закликали Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка повернути підрозділ на позиції в Широкиному у зв’язку з високою ймовірністю загострення ситуації в селищі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Луганській області за минулу добу, 2 серпня, бойовики обстріляли з важкої артилерії Станицю Луганську та село Валуйське, як наслідок поранено співробітника УДАІ.

Читайте: Широкине остаточно звільнили від терористів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ