Аскер
Так звана кримська прокуратура вже почала попереднє слідство за фактом створення батальйону кримських татар «Аскер»

У травні на Херсонщині планують розпочати роботу спільні патрулі громадського формування «Аскер» із співробітниками поліції для гарантування безпеки. Про це заявив лідер акції з блокади Криму Ленур Іслямов, пише Крим.Реаліі

На думку Іслямова, теракт, що відбувся у Новоалексіївці,  був спрямований проти кримських татар, оскільки вибух стався неподалік мечеті.

«Херсонська область зараз піддається такому інформаційному бомбометанню з боку російської влади… Мешканці Новоолексіївки відчули, що «русскій мір» до них дістався. Це сталося у формі терактів. Те, що починалося на Донбасі, Придністров’ї, тепер дісталося до Новоолексіївки. Проти нас воює агрессор», – заявив Іслямов.

Як відомо, громадянське об’єднання «Аскер» сформоване учасниками акції з цивільної блокади Криму та організовує спільне з поліцією патрулювання Генічеського, Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.

Днями у селищі c. Новоолексіївка Генічеського району поблизу адмінкордону з анексованим Кримом стався вибух. Він пролунав у автомобілі ВАЗ-2101 з одеськими номерами, який було припарковано у громадському місці. Внаслідок вибуху одна людина загинула, четверо отримали поранення. Подію кваліфікували як теракт.

Раніше так званий прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що прокуратура Криму розпочала попереднє слідство за фактом створення батальйону кримських татар «Аскер».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ