Бельгійські поліцейські
У Бельгії вибухнув скандал, головними дійовими особами якого стали співробітники поліції і військовослужбовці армії

Бельгійські поліціянти та військові влаштовували оргії, коли в Брюсселі був оголошений четвертий, найвищий рівень терористичної загрози. За даними місцевих ЗМІ, їх підозрюють у здійсненні непристойних групових дій у поліційній дільниці, розташованій в одному з районів міста, повідомляє  La Derniere Heure.

В участі в оргії підозрюються вісім бельгійських солдатів і дві співробітниці поліції. Наголошується, що до подібних розваг вони вдавалися в той момент, коли в місті був оголошений четвертий, найвищий рівень терористичної загрози і всі сили поліції та армії були кинуті на пошук та затримання передбачуваних терористів. Коли саме це сталося, у повідомленнях ЗМІ не уточнюється.

Як відомо, найвищий рівень терористичної загрози був оголошений в Брюсселі 21 листопада. Поліція й армія проводили рейди в пошуках підозрюваних у причетності до серії кривавих терактів в Парижі.

Це не перший скандал за участю бельгійської армії за останній час. Раніше Збройні сили Бельгії вже піддалися критиці у зв’язку з поведінкою військовослужбовців під час антитерористичної операції. Це сталося після того, як в Мережі з’явилося фото бельгійського військовослужбовця, який патрулює вулиці Брюсселя і тримає при цьому в руках великий пакет з покупками з магазину. Знімок викликаний громадський резонанс. З цієї нагоди також розпочали розслідування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ