Популярний британський актор Бенедикт Кембербетч
Популярний британський актор Бенедикт Кембербетч

Королева Великої Британії Єлизавета II вручить акторові Бенедикту Камбербетчу, відомому за серіалом «Шерлок», орден Британської імперії класу CBE (командор), ділиться новиною lenta.ru. Урочиста церемонія проходитиме 13 червня.

Деякі джерела зазначають, що присудження Камбербетчу ордену є дуже несподіваним, адже актор, якому 38 років, ще занадто молодий для цього. Наприклад, актор Джон Херт, відомий за роллю в «Докторі Хто», отримав його в 64 роки. Із іншого боку, в 2011 році цієї нагороди у віці 45 років удостоїлася Гелена Бонем Картер, а в 2010-му – Кейт Вінслет, у віці 36 років.

Камбербетч отримав світове визнання завдяки зйомкам у серіалі «Шерлок», що вийшов в 2010 році. Через рік після прем’єри проект став володарем телевізійної премії BAFTA в категорії «Кращий драматичний серіал». Інші відомі стрічки за участю Камбербетча: «Гра в імітацію», «12 років рабства», «Гоббіт: Битва п’яти воїнств» та «Спокута».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зйомки 4-го сезону серіалу «Шерлок» стартують навесні 2016 року. Про це у своїй офіційно заявив творець проекту Стівен Моффат.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ