Лукашенко
Лукашенко: «Якщо не зупинимо кровопролиття на Донбасі, гаряче буде всьому цивілізованому світу»

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко вважає: якщо не зупинити кровопролиття на Донбасі, то ситуація на сході України може призвести до нової світової війни. Про це він заявив під час виступу на саміті щодо ухвалення Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, передає УНІАН.

«Українська криза: якщо не зупинимо кровопролиття в Європі, братовбивчу бойню, припустимо ескалацію цього конфлікту, гаряче буде всьому цивілізованому світу. Вибачте мене, зробимо ще один крок до глобального конфлікту, а можливо до нової світової війни, вже в центрі цивілізованого світу», – заявив Лукашенко.

Президент Білорусі риторично запитав: «Невже, вступивши в нове тисячоліття, ми так і не зрозуміли, який крихкий мир і людська цивілізація?». За його словами, світ «прийшов до саміту (70-ї сесії Генасамблеї ООН, – ред.) роз’єднаним, розділеним як ніколи за останні три десятиліття». «Сумно те, що зростання глобальних загроз не знаходить адекватної відповіді», – підсумував Лукашенко.

Як відомо, Президент Білорусі 26-29 вересня з робочим візитом перебуває у США. Для Лукашенка, який довгий час перебував під санкціями США та ЄС, цей візит – перший за 10 років. У вересні 2005 року він також відвідав Генасамблею ООН.

Читайте: Лукашенко відхрестився від звання «останнього диктатора Європи»: «Я вже менше зло»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ