Бенкендорф
Бенкендорф пішов у відставку за власним бажанням

Глава правління телеканалу «Інтер» Єгор Бенкендорф подав у відставку. Телеканал очолила Катерина Шкуратова, яка обіймала посаду члена правління. Про це повідомляє сайт телеканалу.

«З 15 вересня 2016 року головою правління телеканалу «Інтер» призначена Катерина Шкуратова. Єгор Бенкендорф, який займав цю посаду з 2013 року, йде за власним бажанням у зв’язку з особистими обставинами», – наголошується в повідомленні.

Канал зазначає, що Шкуратова 20 років працює на телебаченні, крім посади члена правління каналу, була його виконавчим продюсером і очолювала найбільшу продакшн-компанію «Інтер Медіа Груп» ТОВ «07 Продакшн».

Як відомо, останнім часом «Інтер» неодноразово опинявся в центрі скандалів.

Ввечері 4 вересня будівлю «Інтера» на вулиці Щусєва у Києві пікетували, а згодом підпалили. Потім представники батальйонів «Донбас» та «Айдар», а також патріотичних організацій взяли в облогу будівлю телеканалу з вимогою припинення його роботи.

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що скандальна екс-продюсерка «Інтеру» Марія Столярова звітувала про контент новин перед «ДНР».

Сама ж Столярова, як повідомляв Інформаційний Акцент, у лютому 2016 року стала стала відома завядки нецензурному вислову, який прозвучав у прямому ефірі під час сюжету про Небесну Сотню. Вона перервала трансляцію з Майдану Незалежності словами: «Ну-ка, давайте заканчивайте эту х…йню» під час розмови журналіста з родичами загиблих активістів. Згодом Столярова отримала «квиток в один бік» та під наглядом співробітників Служби безпеки України залишила територію України.

Читайте: «Інтер» наклав цензуру на фразу «Слава Україні!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ