Остаточного діагнозу поки що немає, попередні результати будуть відомі 24 серпня
Остаточного діагнозу поки що немає, попередні результати будуть відомі 24 серпня

22 особи госпіталізовано в Ужгороді через отруєння внаслідок вживання їжі у міському ресторані. Про це повідомив головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні міста Михайло Поляк, передає УНІАН.

Ресторан, в якому масово отруїлися люди, закрили. СЕС проводить обстеження та дезінфекцію. За попередніми даними, джерелом отруєння могли стати неякісні продукти харчування, оскільки не всі вони мали сертифікати якості.

До інфекційної лікарні 21 серпня шпиталізовано 10 осіб, ще семеро – 22 серпня.

«Ще двоє осіб наразі перебувають у Львові в інфекційному відділенні, вони поверталися з Ужгорода до Києва і були вимушені зійти у Львові та звернутися до лікарів», – повідомив фахівець.

Ще одна особа перебуває на лікуванні у Мукачівській центральній районній лікарні в інфекційному відділенні. «Загалом після банкету в ресторані захворіли 22 людини», – уточнив головний лікар.

З його слів, двоє осіб у першу добу після отруєння перебували у важкому стані, проте наразі одного з них перевели у загальну палату, щодо іншого, який наразі перебуває в стані середньої важкості, теж вирішується питання про переведення з реанімації.

Остаточного діагнозу поки що немає, попередні результати будуть відомі 24 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ