газ
Бердянськ повністю залишився без газопостачання

Місто Бердянськ із населенням понад 115 тисяч осіб повністю залишився без газопостачання, про це повідомляє прес-служба мерії Бердянська.

Проблема з газопостачанням курортного міста виникла безпосередньо після проведення ремонтних робіт на магістральному газопроводі. «13 жовтня підприємство «Харківтрансгаз» проводило планові роботи на магістральному газопроводі, яким газ подається у Бердянськ. У зв’язку з цим бердянці отримали попередження про те, що подача газу в місті 13 жовтня буде обмежена і споживачам необхідно обмежити його споживання. Газівники відключили від газопостачання підприємства міста, а для населення був сформований запас, якого через затримку при проведенні ремонтних робіт не вистачило: запаси газу виявилися вичерпані, а в систему потрапило повітря», – повідомили в мерії.

У результаті, за даними мерії Бердянська, тепер для подачі газу населенню газовикам необхідно обійти всі будинки і квартири, щоби перед початком подачі газу упевнитися, що всі газові крани перекриті. Як багато часу це займе – невідомо.

Нагадаємо, в червні Бердянськ вже залишався без газу через обстріли бойовиків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ