Російські бойовики
Майже 200 російських найманців відкликали з Донбасу для переведення до Сирії

Російських найманців з батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Командування батальйону російських найманців «Дон» (місце дислокації – Луганська обл.) отримало розпорядження «відрядити» зі свого складу 190 чол. на територію РФ, для подальшого перекидання до Сирії. У складі даного батальйону залишиться лише управління та підрозділ снайперів», – зазначив Тимчук. Крім того, експерт повідомив, що на залізничну станцію Іловайська прибув черговий ешелон з боєприпасами та спорядженням з РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія відправляє військову техніку й військовослужбовців до Сирії, однак не всі офіцери та контрактники хочуть воювати і деякі з них відмовляються їхати в гарячу точку. Зокрема, 16 вересня в частину прибув представник Генштабу, який заявив, що наказ про відрядження за кордон секретний. Він підтвердив, що роту відсилають в сирійську Латакію, і не виключив участі в бойових діях. Контрактники вирішили офіційно відмовитися від відрядження, або покласти на стіл рапорти про звільнення.

Нагадаємо, на початку вересня радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець повідомив, що бойовиків на Донбасі активно вербують найманцями до Сирії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ