antonov_0
ДП «Антонов» до кінця 2016 року згорне співпрацю з російською компанією «Волга-Днепр»

Цивільна авіація РФ понесе величезні втрати від розриву співпраці між українським ДП «Антонов» і російським підприємством «Волга-Дніпро». Цю думку висловив авіаційний експерт Валерій Романенко, передає Військова панорама.

«Через розрив співпраці в аерокосмічній галузі Росія зазнає величезних втрат. Літаки, які розроблялися конструкторським бюро «Антонова» в Росії, фактично окупували всі російські заводи, що випускали цивільно-авіаційну техніку. У них немає власних розробок. Вони були дуже задоволені останніми українськими розробками», – сказав Романенко.

Експерт зазначив, що головною проблемою для українського підприємства стане проект «Ан-70», бо в РФ виробляли гвинтовентилятори до цих літаків, які тепер будуть недоступні. Однак в «Антонова» вже є свій альтернативний проект.

Експерт також прокоментував заяву «Антонова» про те, що вони не гарантуватимуть безпеку літаків через відмову Росії від українського сервісного обслуговування.

«Це означає, що російські «Руслани» тепер зможуть літати тільки в Сибір. Адже немає гарантії виробника, що цей літак не впаде під час перетину кордону якоїсь європейської країни», – сказав Романенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що держпідприємство «Антонов» до кінця 2016 року згорне співпрацю з російською компанією «Волга-Днепр».

Читайте: «Антонов» будуватиме літаки без російських складових

БЕЗ КОМЕНТАРІВ