Сорос
Сорос вважає, що напередодні референдуму в Британії кількість тих, хто виступає за те, щоби країна лишилася в складі ЄС, зросте

У разі виходу Великої Британії Євросоюз може розпастися. Про це заявив фінансист та відомий меценат Джордж Сорос, передає Reuters.

«Якщо Велика Британія вийде, це може вплинути на загальний результат, і розпад Європейського Союзу стане практично неминучим»,  – наголосив він.

Водночас, Сорос висловив переконання, що напередодні референдуму кількість тих, хто виступає за те, щоби країна лишилася в складі ЄС, зросте.

За його словами, нещодавнє зміцнення британського фунта є знаком, що голосування за вихід з ЄС є малоймовірним.

«Ринки не завжди праві, але в цьому випадку я з ними згоден», – зазначив Сорос.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з опитуваннями, розрив між прихильниками і противниками виходу Британії з ЄС за три тижні до референдуму скорочується. Зокрема, за те, щоби країна залишалася в Європейському Союзі, збираються голосувати 43% британців. 41% опитаних заявили, що голосуватимуть за те, щоби країна залишила ЄС.

Нагадаємо, у лютому 2016 року Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та Прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон нарешті досягли домовленостей щодо подальшого перебування острівної держави у складі Євросоюзу.

Водночас, попри цю домовленість,  23 червня 2016 року має відбутися референдум про вихід Британії зі складу ЄС. Та ці заходи, на думку Кемерона, дозволять здобути більшість на підтримку членства країни в Євросоюзі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ