Автівка міліції
Автівка міліції

Попри задекларовані МВС на чолі з Арсеном Аваковим «реформи», нібито покликані покласти край тотальній корупції в органах внутрішніх справ, зокрема шляхом приведення дорожньої міліції до європейських стандартів, працівники Державтоінспекції досі продовжують жити за старими правилами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав харківський громадський активіст, голова місцевої організації однієї з політичних партій Олег Дебелей. Активіст оприлюднив фото автоінспекторів, які, за його словами, зупинили його на трасі без жодних причин і намагалися схилити до дачі хабара.

Один з інспекторів
Один з інспекторів

«Отакі «рєшали» у формі українських міліціонерів сьогодні вчепилися до мене при виїзді на Белгородську трасу, без будь-якого порушення правил дорожнього руху з мого боку. На питання про причину зупинки запропонували пройти тест на алкоголь. На прохання пред’явити посвідчення відповіли відмовою. На вимогу повернути мої документи сказали, що вони їх не брали», – розповів водій, потерпілий від міліційного свавілля.

Другий інспектор
Другий інспектор

Активіст наголошує, що такого нахабства не бачив навіть за минулої влади: «Зрозумівши, що «дєнєг нє сбіть», почали відверто знущатися та видумувати різні штрафи за мої нібито скоєні порушення… Через таких горе-«мєнтів» у людей начисто зникає довіра до влади і з’являється бажання таку владу знищити. І тільки тоді, коли я пред’явив посвідчення помічника-консультанта народного депутата України, «господарі доріг» увімкнули «задню» та віддали водійське посвідчення і техпаспорт».

Інформаційний Акцент

 • Бандерівець

  Та ви подивіться на того вуйка на першій фото. З таким їблом корів пасти а не РЄШАТЬ.

 • БИВЕНЬ

  Пане Аваков, скільки можно терпіти таке безладдя?А може дайте народу самому навести у вас порядок, якщо ви самі не можете.Народ це зробить швидко.Але для чого тоді нам такий “господар” у МВС.

 • Баба Али

  Да все это – просто “аваковщина” ! При нем остались “ежемесячные взносы”, которые КАЖДАЯ служба обязана сдать в облуправление для передачи наверх , в министерство. А рядовых гайцов остановить очень просто – в каждой области посадить одного с конфискацией имущества, чтобы семья пошла Христа- ради хлеб просить и все остановится. И каждого областного гаишника ПОСАДИТЬ с конфискацией !

 • vera

  Не судить и сажать, а отстреливать как больных на бешенство, чтобы других не заражать.