«Укрзалізниця»
«Укрзалізниця» заснувала охоронну компанію, щоби підвищити безпеку пасажирів

Створена на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України акціонерна компанія «Українська залізниця» утворила в своїй структурі філію – «Залізничну охоронну компанію» з метою підвищення безпеки пасажирів на транспорті та охорони об`єктів залізничної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням «Укрзалізниці», в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, таке рішення ухвалило правління компанії 29 квітня 2016 року.

Новостворена філія буде розташована в Києві.

«Метою створення філії «Залізнична охоронна компанія» є забезпечення безпеки пасажирів у вокзальних комплексах, пасажирських поїздах і нормального функціонування зон транспортної безпеки об`єктів залізничної інфраструктури; створення передумов для повноцінного партнерства «Укрзалізниці» в платформі безпеки Міжнародного союзу залізниць (UIC Security Platform)», – йдеться в повідомленні.

Крім того, ця філія встановлюватиме єдиний порядок ефективного реагування на різні загрози транспортної безпеки, зокрема, терористичного спрямовання, а також впроваджуватиме і дотримуватиметься єдиних корпоративних стандартів для персоналу охорони та проведення охоронної діяльності.

Раніше в «Укрзалізниці» діяло Головне управління воєнізованої охорони, створене для охорони вантажів і об`єктів залізничного транспорту, а також для виконання інших завдань щодо дотримання правопорядку на залізницях.

Після перетворення наприкінці 2015 року Державної адміністрації залізничного транспорту України на публічне акціонерне товариство, держпідприємства, що входять до складу «Укрзалізниці», отримали статус філій новоствореного товариства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 квітня 2016 року головою ПАТ «Укрзалізниця»  призначили екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцеха Балчуна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ