безпілотний автобус
Влада Сінґапуру почне тестування безпілотних автобусів

Влада Сінґапуру почне тестування безпілотних автобусів у середині 2016 року. Про це йдеться на сторінці управління громадським транспортом країни в соцмережі, передає Lenta.ru.

Уряд вже позначив трасу задовжки 6 км, на якій тривають випробування. Відповідальними за їх проведення названі Інститут з інформаційно-комунікаційних досліджень та Альянс Сінгґапуру і Массачусетського технологічного інституту в галузі досліджень і технологій. «З часом ми хочемо, щоби безпілотні автобуси обслуговували маршрути за розкладом, що дозволить нам менше покладатися на людей», – йдеться в повідомленні.

Для реалізації проекту будуть встановлені камери відеоспостереження і розроблена система моніторингу. Також простір, де проходитиме тестування, оснастять комунікаційними передавачами, які дозволять транспортним засобам відслідковувати інформацію, наприклад, про затори, ДТП і дорожні роботи. Реалізація проекту почалася в червні. У цілому, уряд отримав 6 пропозицій від місцевих і міжнародних фірм, продукт однієї з яких і пройде випробування наступного року.

Громадський наземний транспорт є найпопулярнішим засобом пересування в Сінґапурі. Уряд всіляко бореться з заторами у великих містах, зокрема, використовуючи для цих цілей введення великого податку для власників автомобілів – понад 56 тис. сінґапурських доларів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ