Безпілотники США можуть почати польоти над Україною
Безпілотники США можуть почати польоти над Україною

Протягом наступних чотирьох років Пентагон планує збільшити кількість польотів безпілотних апаратів над кризовими регіонами світу, щоби покращити збір розвідувальних даних та можливості завдання ударів у зонах конфлікту. Про повідомляє AFP з посиланням на інформацію видання Wall Street Journal, передає Європейська правда.

За даними видання, яке посилається на військові джерела, Пентагон планує розширити кількість щоденних польотів з нинішніх 61 до 90 у 2019 році. Зокрема, планується додаткове спостереження в небі над Україною, Іраком, Сирією, Південно-Китайським морем і Північною Африкою. Новий план розширить можливості Пентагону для летальних повітряних ударів безпілотників. Згідно з планами, ВПС США, які зараз забезпечують проведення більшості місій безпілотників, отримають допомогу від армії, Командування спеціальних операцій та державних підрядників.

Це перше значне розширення спірної програми дронів США з 2011 року, що пов’язано із збільшенням кількості гарячих точок у світі. Програму зазвичай критикують неурядові організації, які кажуть, що удари безпілотників стали причиною загибелі близько 3 тисяч невинних цивільних осіб.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористів на Донбасі відстежуватимуть із супутників з точністю до півметра.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ