Велика Британія, безпілотні авто
Безпілотні автівки стартують на деяких регіональних дорогах – в околицях міст Бристоль, Ґринвіч і Ковентрі

На британських дорогах загального користування буде офіційно дозволено тестувати безпілотні автомобілі, передає КоммерсантЪ.

«Тепер, коли світова економіка переживає період невизначеності, Британія повинна йти на сміливі рішення, якщо мова заходить про нові технології та розвиток інфраструктури. Безпілотні автомобілі можуть докорінно змінити весь транспортний сектор – значущість цих змін можна порівняти з винаходом двигуна внутрішнього згоряння», – заявив раніше міністр фінансів королівства Осборн.

Дорожні тести у Великій Британії можуть початися вже цього року. Планується, що спочатку вони стартують на деяких регіональних дорогах з не надто інтенсивним рухом – в околицях міст Бристоль, Ґринвіч і Ковентрі. Якщо результати випробувань виявляться позитивними, в 2017 році тести таких машин можуть початися і на більших магістралях.

Осборн зазначив, що нині на трасі Лондон – Дувр готуються до встановлення спеціальної системи вартістю 15 млн. фунтів стерлінгів, яка дозволить безпілотним автомобілям зв’язуватися по бездротовому зв’язку з об’єктами інфраструктури та іншими безпілотними машинами. У перспективі очікується, що використання безпілотних автомобілів на британських дорогах може початися вже в 2020 році.

До слова, на сьогодні безпілотні машини вже тестують на дорогах США, Німеччини і Швейцарії. Власні розробки таких авто ведуть такі компанії, як Google, Toyota, Daimler, Volkswagen, Audi, Ford.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ