Вадим Новінський
Новінський готовий давати свідчення і летить до Києва

Депутат Вадим Новінський заявляє, що повертається в Україну і готовий дати свідчення. Так, в повідомленні МВС зазначається, що «Новінський вже зв’язався з МВС і висловив готовність дати необхідні слідству свідчення», пише Українська правда.

«Я перебуваю в Петербурзі, де відвідував свою сім’ю, і збираюся в аеропорт. Я завтра буду у Верховній раді на засіданні парламенту», – сказав Новінський. «Я нічого не боюся і нікуди не втікаю, бо я знаю, що ніколи не порушував закон і мені немає чого боятися», – підкреслив депутат «Опозиційного блоку». Найближчим часом він має намір зробити офіційну заяву з приводу того, що сталося у Верховній Раді, коли слідчі МВС шукали депутата на засіданні Погоджувальної ради.

«Як я можу коментувати те, що сьогодні відбулося в Раді. Коли я ходжу з дітьми в цирк і дивлюся на клоунів на арені, я ж не коментую їхній виступ, просто сміюся над цим», – сказав Новінський. Він також повідомив, що вже ходив на допити: «Як зазвичай вручають повістки депутатам? Повістку депутату приносять в той комітет, в якому він працює. Депутат отримує повістку через секретаріат і йде до слідчого. Я завжди так робив протягом останніх півтора років. Я ходив в Генпрокуратуру по кілька разів щодо однієї і тієї самої справи. Мене допитували по декількох справах, наприклад, щодо розстрілу на Майдані, щодо Сухолуччя й інших справ».

Новінський також заявив, що його не звинувачують. «Наскільки я розумію, в МВС мене ні в чому не підозрюють і не звинувачують. Справа розслідується за заявами компаній, в яких я виступаю одним з бенефіціаром, стосовно осіб, які скоїли розкрадання майна цих компаній та торгової марки та інших активів. Я не займаюся бізнесом з того часу, як став депутатом Верховної Ради», – сказав Новінський.

Своєю чергою, в МВС заявили, що викликають Новінського на допит у справі мережі гіпермаркетів «Амстор».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ