Саакашвілі заявив, що пересуватиметься в Одесі і в цілому по країні без охоронців
Саакашвілі заявив, що пересуватиметься Одесою та в цілому по країні без охоронців

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що відмовився від державної охорони. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я дуже поважаю і ціную працю хлопців з підрозділу СБУ «Альфа», які охороняли мене всі ці місяці. У світлі останніх подій, заяв, а також ґрунтуючись на інформації, якою володію, я направив офіційний лист керівнику СБУ, в якому відмовляюся від охорони, наданої його відомством. Я нікого і нічого не боюся і відтепер буду пересуватися в Одесі та в цілому по країні без охоронців», – написав Саакашвілі.

У Службі безпеки України заяву політика поки що не коментували.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, МВС почало розслідування щодо голови Одещини через публікацію секретної інформації в мережі. Таким чином, Саакашівлі може потрапити на лаву підсудних за «злив» інформації з передової в зоні АТО.

Нагадаємо, в кінці січня Управління держохорони зняло охорону з міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. 3 лютого, оголошуючи про відставку, він назвав цей захід «спрямованим на те, щоби паралізувати реформаторську роботу».

Напередодні заяви про відставку Абромавичус зустрічався із Саакашвілі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ