yevroparlament
Прогресу щодо безвізового режиму для України не буде, доки не затвердять механізм призупинення безвізу

Технічні переговори між Радою ЄС і Європарламентом щодо механізму призупинення продовжаться наступного тижня. Про це у Twitter написав брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Переговори про механізм призупинення безвізового режиму продовжаться наступного тижня. Не думаю, що ми побачимо фактичну лібералізацію візового режиму для України та Грузії до лютого-березня», – написав він.

Раніше стало відомо, що 16 листопада посли ЄС можуть дати дозвіл на початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму для України. Йдеться про так званий процес «тріалогу», на якому інституції Євросоюзу мають ухвалити спільне бачення нового механізму. Лише після того пропозиція буде передана на схвалення Європарламентом та Радою ЄС. Подальшого прогресу щодо безвізового режиму для України не буде, доки не буде схвалено новий механізм призупинення безвізових режимів.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко очікує, що Європарламент схвалить безвізовий режим для України у листопаді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ