frantsiya-vy-bory
Перший тур президентських виборів у Франції пройде 23 квітня, другий – 7 травня

Мало не щомісяця оголошують нові терміни для запровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом. Цього разу «безвіз» прив’язали до виборів нового президента Франції.

Брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк написав у своєму Твіттері, що механізм призупинення безвізових режимів, що гальмує скасування віз для України, можуть так і не схвалити у цьому році, передає Європейська правда.

«Немає певності у тому, що згоди щодо механізму призупинення безвізових режимів може бути досягнуто у 2016 році. Можливо, доведеться почекати до часу, коли пройдуть вибори у Франції в квітні-травні», – написав він.

Як відомо, перший тур президентських виборів у Франції пройде 23 квітня, другий – 7 травня.

Таким чином, фактичного скасування віз для України можна очікувати не раніше літа наступного року, оскільки після рішення йде формальна процедура підписання та 21-денний період очікування.

Нагадаємо, 17 листопада Комітет постійних представників Євросоюзу дав згоду на початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму для України, дозволивши старт переговорів між Радою ЄС та Європарламентом.

Безвізовий режим для України та Грузії набуде чинності одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення «безвізу».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ