Володимир Кличко

Бій між чемпіоном світу з боксу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF і IBO Володимиром Кличком і британським боксером, претендентом на пояси WBA і WBO Тайсоном Ф’юрі буде перенесено через травму українця.

«Отримавши травму на вчорашньому тренуванні, Володимир Кличко одразу залишив свій табір для отримання медичної допомоги. Лікар національної збірної Німеччини з футболу поставив йому діагноз», – повідомили 25 вересня на офіційному сайті братів Кличків. Український боксер пообіцяв зробити все, щоби відновитися якомога швидше. Нову дату поєдинку буде оголошено наступного тижня.

Нагадаємо, бій між Кличком і Ф’юрі мав відбутися 24 жовтня в німецькому Дюссельдорфі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями після прес-конференції перед боєм, на яку Ф’юрі з’явився в костюмі Бетмена, Кличко зазначив, що «це була найвидовищна прес-конференція. Ф’юрі цією витівкою вкотре показав свою невпевненість. Я був в шоці, коли він заявив, що накинеться на суддю, якщо той визнає мене переможцем. Я не міг повірити своїм вухам. Я постараюся вилікувати його своїми кулаками. Ми вже почали терапію, і він отримав першу консультацію».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ