Парасюк
Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою в спину представника СБУ Пісного

Позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. Це сталося 19 листопада на засіданні комітету під час розгляду питання про звернення Парасюка щодо призначення Пісного на відповідну посаду, передає УНІАН.

Парасюк заявив, що на попередній посаді Пісний займався «кришуванням» (до призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС Україн, – ред.). Крім того, Парасюк стверджує, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ.

На засіданні комітету між депутатами відбувалися суперечки та обговорення цього питання. Пісний також виступив, заперечуючи всі обвинувачення. Учасники засідання почали обговорювати питання, який саме орган має провести розслідування наведеної інформації, проте, Парасюк був дуже схвильований і наголосив, що це питання йому «болить». «У Львівській області підіть запитайте на вулиці, що про нього думають, і ви все зрозумієте. Я, коли їздив на Революцію Гідності, його рідня їздила на «Мерседесі» С класу у Львові, проїжджаючи червоне світло», – сказав Парасюк. Крім того, він назвав «класикою жанру» слова Пісного про те, що нібито статки, про які говорив депутат, належать його дружині, з якою він вже розлучився.

Після цього на засіданні комітету ще тривали суперечки з даного питання та загалом щодо призначень на посади в СБУ. Пісний знову взяв слово і запропонував звертатись до правоохоронних органів, якщо в його діях є склад злочину. Після цього він сказав: «Я зробив для Революції набагато більше, ніж Парасюк, що крикнув там (очевидно, Пісний мав на увазі заклик Парасюка зі сцени на Майдані до активного виступу проти екс-президента України Віктора Януковича, – ред.)». Після цього Парасюк зірвався з місця і вдарив Пісного ногою в спину.

Члени комітету розняли нардепа і співробітника СБУ, після чого вивели Парасюка з зали засідань. Голова Комітету Ігор Соболєв швидко закрив засідання. Нагадаємо, Парасюк і раніше влаштовував бійки в Раді. А зовсім нещодавно громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ