У ВРУ знову виникла бійка
У ВРУ знову виникла бійка

Народні обранці не зраджують традиції висловлювати своє невдоволення кулаками. У Верховній Раді під час виступу Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка несподівано виникла бійка, пише Українська правда.

До голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Барна спробував ударити Яценюка. Втім, інші нардепи намагались вгамувати занадто емоційного Барну. Букет призначався нардепу Миколі Томенку, у якого сьогодні день народження, проте його не було в залі.

2
Нардепи спробували вгамувати занадто емоційного Барну

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Арсеній Яценюк таки прийшов до Верховної Ради зі звітом про рік своєї роботи. Голова «уряду камікадзе» розповідав про зменшення боргів та стабілізацію економіки України. Раніше голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявляв, що звіту уряду, який був анонсований на п’ятницю, не буде. За його словами, закон передбачає цю процедуру через надання депутатам звіту за 15 днів, потім – звіт міністрів на профільних комітетах і лише потім – офіційний виступ Прем’єр-міністра з трибуни ВРУ.

11 грудня виповнюється рівно рік з моменту затвердження програми дій Кабінету міністрів України. Цього дня 2014 року депутати Ради підтримали програму дій уряду, запропоновану Яценюком. Відповідно до закону про Кабмін, Верховна Рада 12 місяців не може розглядати питання про відповідальність уряду та звільнити його. Програма розрахована на 2 роки.

Читайте: Гройсман хоче запровадити «кодекс честі» для нардепів

Як відомо, «кулачні бої» є звичним явищем в українському політикумі. Зокрема, 19 листопада позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. А раніше громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ