1496_2301
«Правий сектор» заявляє, що не дозволить провести Марш рівності

Партія «Правий сектор» блокуватиме Марш рівності за права представників ЛГБТ-спільноти в Києві 12 червня. Про це повідомив прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський, передають Українські новини.

«Наше завдання – заблокувати цей марш, а там уже як вийде», – сказав він, відповідаючи на запитання, чи чинитимуть активісти «ПС» фізичну протидію учасникам маршу.

При цьому Скоропадський наголосив, що у блокуванні маршу за права ЛГБТ також візьме участь батальйон Організації українських націоналістів, демобілізовані бійці Збройних сил, бійці Національної гвардії, які звільнилися на знак протесту проти того, що їх відправили захищати марш рівності ЛГБТ.

Як повідомлялося, організатори планують початок Маршу рівності за права ЛГБТ біля головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка 12 червня о 9:00.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Київська міська організація «Меморіал» ім. Василя Стуса щодо захисту сімейних цінностей звернулася до міського голови Віталія Кличка з проханням через суд заборонити проведення «Маршу рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів вірян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ