Правий сектор
«Правий сектор» залишив за собою право контролю та допомоги в проведенні блокади Криму

«Правий сектор» припиняє свою участь у блокаді в рамках «Кримського майдану». Натомість бойові підрозділи будуть направлені на підсилення бійців ЗСУ, повідомили у прес-службі «Правого сектора».

«Спостерігаючи в останні дні реакцію РФ на результати акції «Блокада Криму», ми бачимо концентрацію великої кількості військової техніки та людського ресурсу в близькій відстані від контрольно-пропускних пунктів українських військових та активістів кримської блокади. За таких обставин «Правий сектор» припиняє свою роботу на блокаді в рамках «Кримського майдану», натомість наші бойові підрозділи будуть направлені на підсилення бійців ЗСУ, які обороняють українські кордони на лінії розмежування з окупованим Кримом», – повідомили у прес-службі.

Окрім того, серед причин такого вчинку, за даними прес-служби, є також і остання заява Меджлісу кримсько-татарського народу, яка не була узгоджена з «Правим Сектором» та іншими представниками громадських організацій, добровольчих батальйонів та патріотичних рухів, що входять до штабу «Кримського майдану» на чолі з Ленуром Іслямовим. «Відновлення постачання електроенергії по одній із ЛЕП, яка безпосередньо веде на завод пропутінського олігарха Фірташа, трактується нами як черговий антиукраїнський крок нинішнього режиму та загравання з нашими ворогами деяких наших партнерів та союзників», – додали у прес-службі. Однак, «Правий сектор» залишає за собою право контролю та допомоги в подальшому розвитку даної акції на різних рівнях і всіма доступними методами, зокрема, шляхом тиску на чинну владу.

Читайте: «Правий сектор» звинувачує владу в держзраді та перешкоджає подачі електрики до Криму

Тим часом в окупованному Криму підтвердили інформацію про відновлення електропостачання з Херсонської області, передає FlashCrimea. «Перші перетоки електроенергії є», – заявив диспетчер «Крименерго». Вранці 8 грудня в «Укренерго» повідомили, що Крим отримує електрику по одній підключеній лінії електропередачі.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 грудня господар Кремля приїхав до окупованого РФ Криму і брав участь у запуску першої черги «енергомоста» з Кубані на півострів. Втім, спроба провалилася. Як повідомило обізнане джерело, спроби запустити енергоміст робилися неодноразово, але з технічних причин закінчувалися невдачами. До Керчі було запрошено журналістів російських федеральних ЗМІ, які мали висвітлити запуск першої черги, однак їх відправили знімати супутні об’єкти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ