роти «Торнадо»
Військова прокуратура підозрює бійців «Торнадо» в розбещенні неповнолітніх

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України підозрює бійців батальйону МВС «Торнадо» в розбещенні неповнолітніх. Про це прес-служба ГПУ повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Під час здійснення досудового розслідування слідчі отримали відомості про здійснення окремими бійцями зазначеної роти разом з іншими цивільними особами кримінальних злочинів, пов`язаних із статевою недоторканістю дітей», – йдеться у повідомленні. У зв`язку з цим до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ст. 156 (розбещення неповнолітніх).

Прокуратура викликала на допит в якості свідка громадянку Світлану Саванчук, «якій достеменно можуть бути відомі обставини вчинення цього кримінального правопорушення».

Нагадаємо, 17 червня суд заарештував вісьмох бійців роти «Торнадо» за підозрою у скоєнні низки тяжких злочинів. За даними Генеральної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що командир роти у період з січня до середини березня 2015 року створив злочинну організацію з числа підлеглих. Учасники злочинної групи утримували в підвалі місцевих жителів і катували їх.

Того ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо». Слідчі й прокуратура провели обшук на базі розформованої роти «Торнадо» у Привільному Луганської області.

Адвокат бійців роти «Торнадо», член ради правозахисної групи «Січ» Віталій Погосян заявив, що бійців «Торнадо» не звинувачують у скоєнні жодного військового злочину.

Читайте: Аваков: конфлікт з бійцями «Торнадо» вичерпано, але арешти «брудних» міліціонерів триватимуть

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ