зимове обмундирування
Військових забезпечили комплектом зимового обмундирування, запевняють у Міноборони

Українські військові в зоні АТО забезпечені комплектом зимового обмундирування. Йдеться про утеплені куртки та штани, теплу білизну, берці, зимові шкарпетки, шапки-фески, трикотажні рукавички, утеплені гумові чоботи, водозахисні костюми та спальні мішки. Про це заявив речник Міністерства оборони України, підполковник Дмитро Гуцуляк, передає УНІАН.

«Створено мінімально необхідні запаси. Забезпечення Збройних Сил необхідним речовим майном відбувалося в рамках відповідних кошторисних призначень Міністерства оборони у розмірі понад 3 млрд. грн.», – сказав Гуцуляк і наголосив також і на значному внеску волонтерів у забезпеченні військовослужбовців ЗСУ речовим майном.

Гуцуляк також зазначив, що з початку АТО система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити вже 34 тис. 283 одиниці озброєння та військової техніки. За минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади ЗСУ повернули до виконання бойових завдань в зону АТО 283 одиниці озброєння та військової техніки. Зокрема, танки, гаубиці, протитанкові гармати, бронетранспортери, бойові машини та понад 150 одиниць автомобільної техніки. Він зауважив також, що державні підприємства продовжують постачати Збройним Силам України нове та модернізоване озброєння та військову техніку. «Протягом 2015 року на озброєння Збройних Сил України прийнято 16 зразків озброєння та військової техніки, та один комплект захищеної системи електронного документообігу Міністерства оборони України», – повідомив речник Міноборони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ