Бірюков скаржиться на форму для бійців АТО: тканина для літа не годиться
Бірюков скаржиться на форму для бійців АТО: тканина для літа не годиться

Служба тилу Генерального штабу пішла на службове підроблення, повідомивши, що вже не видає форму з неналежної тканини. Про це повідомив радник Президента Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook.

Насправді бійці шостої хвилі мобілізації продовжують отримувати форму із тканини, яка не придатна для літа. У повідомленні Бірюкова йдеться, що у січні-лютому 2015 року Міноборони отримало польову форму з тканини 2701 в кількості 10 тис. комплектів.

«Тканина годиться для верхніх шарів зимової форми, але її не можна використовувати для літньої польової форми. І питання навіть не в тому, що вона «парка скляшка», а в тому, що вона легко палає і плавиться. Але у січні-лютому 2015 року не було, а тут я дуже чітко кажу – не було інших варіантів», – наголосив він.

При цьому за контрактами за останні два місяці вже отримано 93 тисячі комплектів форми з «нормальної тканини». Водночас, радник Президента повідомив, що мобілізованим під час п’ятої та шостої хвилі частково продовжували видавати одяг з тканини 2701. «І ось тут настав момент істини – Служба тилу Генерального штабу пішла на відверте службове підроблення, надавши нам довідку про те, що форми з тканини 2701 немає», – пише Бірюков.

Крім того, він додав, що сьогодні на складі в 169 в/ц «Десна» бачив форму з тканини 2701, яка видається мобілізованим шостої хвилі. Радник президента зазначив, що про ситуацію він вже доповів міністру оборони України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Генштабі не виключають і сьомої, і восьмої, і дев’ятої хвиль мобілізації.

Інформаційний Акцент

  • Павел

    Стекляшка будет носиться, а х/б одноразовая хрень.