2
Питома вага користувачів Інтернету серед дорослого населення України

В Україні понад 60% дорослого населення користується Інтернетом. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

«На початку року 62% дорослого населення України користувалися Інтернетом. Частка користувачів Інтернету серед людей у віці 18-39 років в Україні сягнула 91%. Старший вік та проживання у сільській місцевості значно зменшують можливість користування Мережею», – йдеться в повідомленні.

1
Частка користувачів Інтернету серед різних вікових груп

Зазначається, що у лютому 2016 року 61,6% дорослого населення України користувалися Інтернетом. Темп приросту протягом лютого 2015 – лютого 2016 років становив 8%.

Також, згідно з даними опитування, користування Інтернетом суттєво варіюється залежно від області проживання. Найбільше домогосподарств із домашнім підключенням спостерігається у Києві (78%), тоді як у Кіровоградській області таких майже в 2,5 раза менше.

4ukr
Частка дорослого населення областей, яке має вдома Інтернет підключення

КМІС упродовж лютого 2016 року провів всеукраїнське дослідження щодо користування Інтернетом дорослим населенням України. Дослідження було проведене методом особистого інтерв’ю за місцем проживання. У цілому, було опитано 2020 респондентів, які мешкають у всіх регіонах України (крім Криму та непідконтрольних Україні територій).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ